Budniok Technika > Artykuły

Umowa o współpracy z producentem jakościowych elementów ze stali nierdzewnej

 

 

Miło nam poinformować, że podpisaliśmy umowę o współpracy ze słoweńską firmą Hermi produkującą osprzęt do wykonywania instalacji odgromowych i uziemiających ze stali nierdzewnej i miedzi. Firma posiada przedstawicielstwa w dziesięciu europejskich krajach, w tym od teraz w Polsce! Ponadto nasi pracownicy przeszli standardowe szkolenie z zakresu oferowanych produktów uzyskując tytuł Certyfikowanego Partnera.

 

Firma Hermi dostarcza wysokiej jakości produkty ze stali nierdzewnej i miedzi od kilkunastu lat. Wybrane produkty znajdą Państwo na naszym sklepie. Na ten moment proponujemy Państwu ok. 40 produktów produkcji naszego Partnera. Oferowanych asortyment będzie stale poszerzany.

 

Dzięki tej współpracy zapewnimy naszym Klientom stałość w dostawach i pewność zakupu jakościowych elementów do realizacji urządzenia piorunochronnego w zakresie zewnętrzne LPS.

 

Co ciekawe, w krajach bałkańskich, instalacje odgromowe wykonywane są przede wszystkim w oparciu o osprzęt ze stali nierdzewnej. Faktem jest, że stal nierdzewna zapewnia lepszy współczynnik cena/trwałość niż powszechnie stosowane w naszym kraju elementy ze stali ocynkowanej ogniowo. Raz zrealizowany montaż urządzenia piorunochronnego służy nam aż do 50 lat! A to, że problem jest ważny świadczą liczne instalacje. Poniżej dwa przykłady – bednarka ocynkowana ogniowo wykopana i złącze krzyżowe po kilku latach.

 

 

Dlatego proponujemy jedną instalację odgromową na czas życia obiektu w oparciu właśnie o elementy nierdzewne. Zainteresowanym polecam artykuł nt porównania trwałości materiałów. Przykładowe produkty przedstawiamy poniżej.

Uchwyt do drutu na rynnę ze złączem równoległym OC

Uchwyt do drutu na rynnę ze złączem równoległym OC

Złącze bednarka-bednarka 40mm z przekładką stal kwasoodporna

Złącze bednarka-bednarka 40mm z przekładką stal nierdzewna

 

Istnieje możliwość doboru niezbędnych elementów indywidualnie po przesłaniu dokumentacji projektowej budynku.

Dziękujemy naszym Partnerom, wspólnie będziemy wyposażyć Klientów w jakościowe produkty o trwałości nie 15-20 lat, a 40-50 lat! A to, z perspektywy cyklu życia obiektu, pozwoli zmniejszyć koszty eksploatacji.

 

Jeżeli mają Państwo pytania – zapraszamy do kontaktu:

  • e-mailowego: biuro@budniok.com.pl
  • telefonicznego: Wojciech Szczepańczyk +48 507 010 945 (doradztwo handlowe)
        • Krzysztof Bartnik         +48 531 250 637 (doradztwo techniczne)
        • Kamil Błażyca               +48 519 100 602 (doradztwo techniczne)

Nasze technologie – Twoje bezpieczeństwo

/home/users/h717927/public_html/budniok-technika_2018/wp-content/themes/budniok_technika/single-newsy.php on line 82
">Powrót
Najnowsze wydarzenia
X
Zapytaj o produkt Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Proszę zostawić swój prawidłowy adres e-mail poniżej.