Budniok Technika > Artykuły

Grudniowe szkolenia produktowe – 02.12.2022 r. i 06.12.2022 r.

Początek grudnia był dla naszych Szkoleniowców bardzo intensywny. W dniach 2.12.2022 r. i 6.12.2022 r. zorganizowaliśmy w porozumieniu z bielskim SEP dwie prezentacje – stacjonarną i online.

Szkolenie produktowe dla SEP B-B

W dniu 2.12.2022 r. gościliśmy na szkoleniu “produktowym” członków bielskiego SEP. Szkolenie prowadzone przez Prezesa Janusza Budnioka obejmowało podstawowe produkty i rozwiązania do wykonywania instalacji odgromowych, uziemiających i przeciwprzepięciowych. Prezentacja został podzielona na dwie części: teoretyczną i praktyczną, oddzielone smacznym poczęstunkiem. Największym zainteresowaniem, standardowo już, cieszyła się część praktyczna, w której zaprezentowaliśmy technologię łączenia egzotermicznego na przykładzie rozwiązania Cadweld PLUS produkcji firmy nVent.

 

W uwagi na duże zainteresowanie w dniu 6.12.2022 r. zorganizowaliśmy dodatkowe szkolenie online dotyczące technologii łączenia egzotermicznego w systemach uziemiających.

 

Zainteresowanie przeszło nasze przewidywania. W związku z tym planujemy organizację kolejnych szkoleń z zakresu instalacji uziemiających, odgromowych i przeciwprzepięciowych w kolejnym roku.

Szkolenie produktowe

 

 

/home/users/h717927/public_html/budniok-technika_2018/wp-content/themes/budniok_technika/single-newsy.php on line 82
">Powrót
Najnowsze wydarzenia
X
Zapytaj o produkt Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Proszę zostawić swój prawidłowy adres e-mail poniżej.