Budniok Technika > Artykuły

Biblioteka produktów w nakładce do środowiska CAD

Projektowanie instalacji uziemiających – nigdy nie było tak łatwe!

 

Miło nam poinformować, że w najnowszej aktualizacji programu wspomagającego projektowanie CADprofi wprowadziliśmy bibliotekę naszych produktów. Składa się z elementów niezbędnych do konstruowania instalacji uziemiających zgodnych z obowiązującymi przepisami wraz z akcesoriami towarzyszącymi.  

 

Stosowanie biblioteki produktów zawartych w nakładce wspomagającej projektowanie ma, z punktu widzenia projektanta, kilka zalet. Zastosowanie gotowych produktów i bezpośredni dostęp do kart katalogowych likwiduje konieczność żmudnych poszukiwań. Możliwość automatycznego opisywania, numerowania i generowania gotowych zestawień materiałów znacząco przyspiesza proces projektowania.

Uzupełnieniem nowej biblioteki jest prosty w obsłudze i funkcjonalny kalkulator służący szacowaniu wartości rezystywności prostych systemów uziemiających dostępny w arkuszu excel. 

W przyszłości planujemy rozszerzenie istniejących produktów o gotowe fragmenty instalacji. 

 

Biblioteka produktów powstała w trakcie kilkumiesięcznej współpracy z firmą CADprofi. Dziękujemy i liczymy na kolejne, wspólne projekty. Zapraszamy do korzystania z biblioteki.
Dla zainteresowanych prowadzimy krótkie szkolenia wprowadzające do projektowania z wykorzystaniem naszych produktów w nakładce.

/home/users/h717927/public_html/budniok-technika_2018/wp-content/themes/budniok_technika/single-newsy.php on line 82
">Powrót
Najnowsze wydarzenia
X
Zapytaj o produkt Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Proszę zostawić swój prawidłowy adres e-mail poniżej.