Płatność

Płatność

Starając zapewnić jak największą wszechstronność i wygodę w realizowaniu płatności za zakupy w sklepie udostępniamy następujące formy rozliczenia:

Przelew bankowy – tradycyjny przelew bankowy w formie przedpłaty na podstawie zamówienia lub proformy. Przyjęcie zamówienia do weryfikacji i realizacji następuje po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie bankowym.

PayPal – przekaz pieniężny za pośrednictwem jednego z największych na świecie serwisów do e-płatności. Płatność jest księgowana zaraz po jej realizacji, także przyjęcie zamówienia do weryfikacji i realizacji jest natychmiastowe.

Karty płatnicze (dotpay) – płatność za pomocą popularnych standardów kart płatniczych VISA i MasterCard wydawanych przez wszystkie banki w Polsce. Obsługiwane karty to zarówno karty debetowe, kredytowe jak i karty prepaid. Upewnij się jednak że masz aktywne limity do płatności internetowych. Płatność jest księgowana zaraz po jej realizacji, także przyjęcie zamówienia do weryfikacji i realizacji jest natychmiastowe.

BLIK (dotpay) – polski system płatności mobilnych, który umożliwia użytkownikom smartfonów dokonywanie szybkich i łatwych płatności. Płatność jest księgowana zaraz po jej realizacji, także przyjęcie zamówienia do weryfikacji i realizacji jest natychmiastowe.

Dotpay – polski system bezpiecznych płatności internetowych, który współpracuje z przelewami ekspresowymi w ponad 30 banków. Płatność jest księgowana zaraz po jej realizacji, także przyjęcie zamówienia do weryfikacji i realizacji jest natychmiastowe.

Płatność gotówkowa – przy odbiorze osobistym. Możliwa tylko w formie odliczonej gotówki.

Głównym operatorem naszych płatności jest DotPay, jeden z polskich liderów w e-płatnościach.

Przy realizacji płatności za pomocą systemu PayPal, i e-płatności, przelewów błyskawicznych, BLIK i płatności kartami bankowymi w ramach systemu DotPay nie przechowujemy żadnych danych związanych ze źródłem zrealizowanej płatności (takich jak: numery kont, kart, daty ważności, numerów CVV czy innych danych tego typu).

Pozostałe kwestie ochrony danych osobowych reguluje nasza Polityka Prywatności oraz Regulamin.

X
Zapytaj o produkt Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Proszę zostawić swój prawidłowy adres e-mail poniżej.