O firmie > Kompleksowe działanie

Od samego początku naszego istnienia, tj. od roku 2000, naszą ambicją było dostarczanie najlepszych kompleksowych rozwiązań z zakresu ochrony elektrycznej obiektów. Z całym przekonaniem stwierdzamy, że cel ten z sukcesem realizujemy. Udaje się to dzięki kooperacji z najlepszymi specjalistami z branży ochrony odgromowej, współpracy ze światowymi liderami technologicznymi, ciągłemu zbieraniu doświadczeń w praktyce i ciężkiej pracy całego naszego zespołu. 

Jesteśmy jedną firmą, która nie tylko dostarcza i wykonuje, ale również doradza, pomaga, projektuje, wdraża i szkoli. Priorytetem dla Budniok Technika, dawniej fhu PARTNER, jest znalezienie właściwego rozwiązania dla klienta – satysfakcjonującego zarówno poziomem ochrony, jak i pod względem jakości i ceny. 

CZYM JEST KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE?

Pomoc w zakresie technicznym, ocena ryzyka, zagrożenia, przygotowanie kompleksowej oferty.

Rozwiązanie techniczne przygotowywane jest w oparciu o Plan Sześciopunktowy, na który składają się:

  • Przechwycenie wyładowania atmosferycznego
  • Bezpieczne zwiedzenie prądu piorunowego do ziemi
  • Rozproszenie ładunku w niskoimpedancyjnym systemie uziomowym
  • Wyrównanie potencjałów w systemie uziemiającym
  • Ochrona linii zasilających w zakresie udarów przepięciowych
  • Ochrona niskonapięciowych linii sygnałowych i teleinformatycznych w zakresie udarów przepięciowych
Powrót

Chcesz znaleźć wiele wskazówek budowlanych i konstrukcyjnych i sposoby jak je wykorzystywać we własnej praktyce? Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje o naszych ofertach, rozwiązaniach lub ciekawostkach z branży, zapisz się już teraz i bądź na bieżąco!

Zapisz się teraz!

 

Zapytaj o produkt Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Proszę zostawić swój prawidłowy adres e-mail poniżej.